Kategória betöltése...
Dilmah
Fedezze fel a Dilmah márka termékeit
DILMAH TEA ORANGE&GINGER AROMÁS FEKETE 30G
A naranccsal és gyömbérrel ízesített fekete tea nemcsak egy ízgazdag, gyümölcsös, édes és enyhén csípős ízvilágot nyújt a csészében, hanem egyúttal egészséges, tisztító hatású gyógyitalt. Aromás filteres fekete tea.
997 Ft
33 233 Ft / kg
DILMAH TEA SENCHA AROMÁS ZÖLD 30G
Dilmah filteres Sencha zöld tea aromazáró dobozban 20*1,5g
997 Ft
33 233 Ft / kg
DILMAH TEA EARL GREY FEKETE BERGAMOTTAL 30G
Bergamot ízesítésű ceyloni fekete tea aromazáró csomagolásban.
997 Ft
33 233 Ft / kg
DILMAH TEA RASPBERRY AROMÁS FEKETE 30G
A málna frissítő ízharmóniát alkot ebben a fekete teában. A nyár ízeit idézi fel amikor belekortyolunk. Aromás filteres fekete tea.
997 Ft
33 233 Ft / kg
DILMAH TEA JASMINE AROMÁS ZÖLD 30G
Lágy zöldtea, valódi jázminvirágokkal. A jázminillatot a virág szirmaiból nyerik egy több ezer éves hagyományra épülő eljárással. Élénkítő, aromás főzet.
997 Ft
33 233 Ft / kg
DILMAH TEA MENTÁS ZÖLD 30G
Élénkítő és csodálatosan frissítő zöld tea, melynek finom, gyengéd ízét a szikrázóan erős aromájú borsmentalevelek teszik különlegessé. Észak-Afrikában ezzel az itallal fogadják a házba betérő vendéget. Tökéletes tea étkezés utánra is.
997 Ft
33 233 Ft / kg
DILMAH EARL GREY LEVENDULÁS FEKETE TEA FILTERES 20DB
Dilmah Illatos, Earl Grey fekete tea levendulával ízesítve.
997 Ft
50 Ft / db
DILMAH EARL GREY FAHÉJAS FEKETE TEA FILTERES 20DB
Dilmah Illatos, Earl Grey fekete tea fahéjjal ízesítve.
997 Ft
50 Ft / db
DILMAH CITROM ÉS LIME AROMÁS FEKETE TEA FILTERES 20DB
Dilmah Ceyloni fekete tea citrom és lime darabkákkal és természetes aromákkal ízesítve.
997 Ft
50 Ft / db
DILMAH ERDEI GYÜMÖLCS AROMÁS FEKETE TEA FILTERES 20DB
Dilmah Ceyloni fekete tea erdei gyümölcs darabkákkal és természetes aromákkal ízesítve Nettó tömeg: 30g (20*1,5g filter)
997 Ft
50 Ft / db
DILMAH ENGLISH BREAKFAST+EARL GRAY FEKETE TEA SZÁLAS +TEAKÉSZÍTŐ 2X125G
Dilmah Earl Grey és English Breakfast fekete tea szálas + teakészítő
4 751 Ft
19 004 Ft / kg
DILMAH ENGLISH BREAKFAST FEKETE TEA SZÁLAS 125G
Dilmah Ceyloni szálas fekete tea
2 088 Ft
16 704 Ft / kg
DILMAH EPER AROMÁS FEKETE TEA FILTERES 20DB
Dilmah Ceyloni fekete tea eper darabkákkal és természetes aromával ízesítve.
997 Ft
50 Ft / db
DILMAH MANGÓ ÉS EPER AROMÁS FEKETE TEA FILTERES 20DB
Dilmah Ceyloni fekete tea mangó és eper darabkákkal és természetes aromákkal ízesítve
997 Ft
50 Ft / db
DILMAH EARL GREY FEKETE TEA SZÁLAS 125G
Dilmah Illatos, Earl Grey fekete szálas tea
2 387 Ft
19 096 Ft / kg